Sales manager

VLan s.r.o.

Miesto práce
okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny a máš vždy plno nápadov, ako robiť veci lepšie?
Ovládaš dokonale maďarský jazyk slovom a písmom?
Baví ťa práca v kancelárii, ale tiež sa bez váhania posadíš za volant a vyrazíš na obchodné rokovanie?
Túžiš po práci, ktorá bude pre teba výzvou?
Chceš byť súčasťou mladej, progresívnej firmy a rásť spolu s ňou?
Si komunikatívny a vieš si získať ľudí?
Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO, hľadáme práve teba!
Hlavnou náplňou tvojej práce bude:
- hľadanie nových obchodných príležitostí na slovenskom, českom a maďarskom trhu
- vybavovanie objednávok, fakturácia
- zákaznícky servis – mail, telefón
- osobný kontakt s klientom
- starostlivosť o obsah firemnej webstránky v maďarskom jazyku
Zaujala ťa naša pracovná ponuka? Pošli nám životopis a v tele správy nás presvedč o tom, že máš potenciál!

- motivujúce finančné ohodnotenie
- dodatočné finančné ohodnotenie dosiahnutých výsledkov
- služobný telefón
- služobný notebook
- služobné vozidlo podľa dohody

Životopis spolu s prezentáciou uchádzača prostredníctvom e-mailu je potrebné zaslať najneskôr do 7.7.2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoká samostatnosť
Orientácia na zákazníka
Práca s počítačom
Precíznosť a aktívny prístup k práci
Schopnosť práce v kolektíve
Výhodou, nie podmienkou:
- vlastné auto
- angličtina – mierne pokročilý (príležitostné preklady textov)
- talent na prácu s textom (promo články, editácia produktov na webe)

Sme spoločnosť prevádzkujúca e-shop s alkohol testermi a rôznymi inými testermi a testmi. Hľadáme niekoho, kto posilní náš terajší kolektív v kancelárii v Pezinku. Vyhovuje nám aj čerstvý absolvent, ktorý bude ochotný sa spolu s nami rozvíjať a učiť sa novým veciam. Vyznávame názor, že najlepšou reklamou je spokojný zákazník, a preto je náš prístup k nemu vždy osobný a individuálny. Práve tým sa odlišujeme od iných predajcov na trhu a práve to očakávame aj od teba!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2742457  Megjelentetés dátuma: 20.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou