Asistentka v zubnej ambulancii, zdravotná sestra

Stomatologické centrum MySmile

Miesto práce
Košická 58, Bratislava
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s asistovaním lekárovi pri zubnom kresle?
Viete robiť štvorručnú stomatológiu?
Máte príjemné vystupovanie a radi pracujete s ľuďmi?
Baví Vás Vaša práca a hľadáte profesionálny rast a stabilitu?

Sme stomatologická klinika MySmile a do nášho rozrastajúceho tímu hľadáme zubnú asistentku/sestričku.

Pracovali by ste s jedným z našich lekárov a Vašou úlohou by bolo:
- štvorručná asistencia lekárovi pri kresle pri všetkých zákrokoch
- hygiena ambulancie a samotných inštrumentov
- vedenie záznamov v zdravotnej dokumentácii a PC
- telefonická a mailová komunikácia s pacientom

Ponúkame:
- prácu v modernom a nadštandartne vybavenom Stomatologickom centre
- príjemný kolektív
- možné mesačné odmeny
- koncoročné ohodnotenie a finančné odmeny
- možnosť skrátenia pracovného času za nezmenené finančné ohodnotenie
- zľava na stomatologické ošetrenie pre seba a svoju rodinu

Napíšte nám prečo by ste práve vy mali byť tou osobou ,ktorú hľadáme a potrebujeme a pošlite nám svoj životopis.
Ak nás Vaša odpoveď zaujme, budeme Vás kontaktovať a pozveme Vás na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

rýchlosť, zručnosť, precíznosť, lojálnosť, príjemné vystupovanie, zmysel pre tímovosť, NUTNÁ prax v zubnej ambulancii

Súkromné stomatologické centrum
www.mysmile.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3780528  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 EUR/mesiac