Area Sales Manager

Vividbooks

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 2 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Už rok měníme svět i zajeté koleje výuky vědních oborů. Pomocí interaktivních učebnic s rozšířenou realitou zpřístupňujeme fyziku a další předměty mladým studentům, přinášíme inovace do základních škol a dáváme učitelům nástroj, díky kterému mohou ukázat dětem, že věda je víc, než jen suché vzorečky.

www.vividbooks.com

Proč to děláme?

Zájem o studium vědních a technických oborů dlouhodobě klesá a to je velkou hrozbou pro budoucnost. Jsme parta nadšených lidí, designéru a profesionálů, která se rozhodla to změnit. Máme zápal pro inovace ve školství a sdílíme stejnou vizi: i kdyby se jen jedno dítě ze třídy díky našim učebnicím nadchlo do vědy, je to výhra. Protože kdo ví, co zásadního jednou objeví!

Koho hledáme

Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu / kolegyni na plný úvazek, který/á nám pomůže oslovit nové školy. V posledních měsících jsme si ověřili, že ředitelé škol jsou ochotni si domluvit schůzku přes videohovor a tak nemusíme cestovat do každé školy zvlášť a ušetříme tak spoustu času. Nově otevíráme regionální pozice a ty bys měl/a na starost region Slovensko.

Produkt o který je zájem

Naše učebnice již používá stovka škol v ČR, a stále rosteme. Co nevidět plánujeme otevření slovenského trhu, který bys nám pomáhal/a rozjíždět a začátkem roku 2022 pak expanzi na další trhy.

Jak bude probíhat tvůj klasický pracovní den

V našem CRM systému Pipedrive, budeš mít připravenou databázi potenciálních klientů. Uděláš si drobnou rešerši webu školy, případně dalších veřejných zdrojů.
Zavoláš kompetentní osobě (ředitel školy, učitel fyziky) s cílem domluvit obchodní schůzku.
Tvojí zodpovědností také bude obchodní schůzku kvalitně odřídit, zjistit potřeby klienta, odprezentovat mu naší společnost a výhody našeho produktu.
Následně bude na tobě připravit pro klienta nabídku. Máme jednoduchý ceník, takže je to spíše formalita.
Nabídku klientovi pošleš a odprezentuješ tak, abys ho do ní nadchnul.
Určitě víš, že v tomto bodě většinou akviziční proces nekončí, následně je potřeba se klientovi připomínat a trochu ho popohnat k vzájemné spolupráci.
Ve finále připravíš objednávku a zajistíš její podpis.
Vzhledem k tomu, že klienti si náš produkt kupují na předem smluvené časové období, tak na tobě bude se klientům i včas přípomenout a členství s nimi prodloužit.

Poptávky z marketingových aktivit

Nebudeš muset 100% času věnovat aktivnímu oslovování škol, protože generujeme desítky poptávek z webu měsíčně, které budeš s kolegy odbavovat.

Všechny tyto aktivity zaznamenáš do CRM systému. Můžeš být v klidu, protože máme perfektně nastavený Pipedrive, který ti práci usnadní a budeš moct usínat s vědomím, že jsi na nic nezapomněl.

Jak poznáš, že jsi pro nás ten pravý?

Pracoval/a si ve edu prostředí a nebo si alespoň se školami jednal/a.
Umíš pokládat chytré otevřené otázky.
Umíš poutavě prezentovat benefity služeb a produktů.
Umíš prodávat ředitelům škol, víš co je pro ně důležité a na co se jich ptát, aby tě brali jako. rovnocenného partnera.
Umíš perfektně Slovensky.
Jsi samostatný, nepotřebuješ mít 24/7 za sebou šéfa, který by tě musel kontrolovat.
Uděláš maximum pro splnění obchodního plánu.

Co ti můžeme nabídnout?

Inovativní produkt využívající rozšířenou realitu, který nemá v ČR konkurenci.
Produkt o které mají školy zájem.
Poptávky z marketingových kampaní.
Flexibilní pracovní dobu na IČO.
Kanceláře v Praze, ale můžeš pracovat odkudkoli budeš chtít.
Fixní základ a procentuální podíl z každého obchodu.
Zaškolení a průběžný coaching.
Možnost kariérního růstu.
Štědrý provizní systém.
Kolektiv super lidí, kteří do práce chodí rádi.
Produktové i obchodní školení, abys byl/a vždy připraven.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pravidelná školení a mentoring
Týmové party
iPad
Neomezený mobilní tarif
Volnost, práce remote.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Vividbooks

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4133236  Megjelentetés dátuma: 1.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/měsíc