Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Farmaceut - lekárník

Vitusapotek Molde Storsenter

Miesto práce
Molde, Nórsko
Termín nástupu
Čo najskôr / podľa dohody
4 500 EUR/mesiacBrutto mzda je min ca. 45000 NOK za mesiac. Po zaškolení (6 mesiacov) a dosiahnuti dobrých výsledkov sa mzda môže zvyšiť na ca. 47500 NOK za mesiac Mzda sa následne pravidelne zvyšuje každý rok. (Hodnota v EUR je závislá na aktuálnom kurze NOK/EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceut vykonáva činnosť verejného lekárnika v súlade so správnou lekárenskou praxou, aktívne poskytuje konzultácie a poradenstvo pacientom, realizuje predaj liečivých prípravkov a poskytuje farmaceutickú starostlivosť a služby a podieľa sa na ďalších aktivitách pre zabezpečenie riadneho chodu lekárne. Aktívne sa zúčastňuje na profilácii lekárne vo vzťahu k pacientom, lekárom, dodávateľom a iným zákazníkom podľa interných predpisov.

Týždenná pracovná doba je 37,5 hodiny vrátane obednej pauzy.
Farmaceut je zahrnutý do bonusového systému tímu lekárne, ktorý sa využíva pre sociálne aktivity zamestnancov.
Zamestnanci lekárne majú zvýhodnené podmienky pri nákupe voľnopredajných liekov a zdravotníckych pomôcok.
Zároveň majú bezplatný prístup k elektronickému vzdelávaciemu systému.
Odmena za vykonanú prácu po 18 h je finančne zvýhodnená.
Účasť na vzdelávacích podujatiach hradí spoločnosť Vitusapotek.

Ochota spolupracovať, pozitívny postoj, ústretovosť k zákazníkom a zamestnancom, stať sa súčasťou dobrého pracovného prostredia a jeho hodnôt.
Schopnosť vidieť riešenia, nie obmedzenia - proaktívne nájsť riešenia.
Svedomitosť – prevzatie zodpovednosti za prácu a úlohy v lekárni, ktoré sa majú vykonať a dokončiť.
Otvorenosť k zmenám – nebáť sa nových výziev.

Žiadosť o pracovné miesto a CV je možné zaslať v slovenskom / českom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Nórsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odporúčame záujemcom žiadať o pracovné miesto aj bez súčasných znalostí nórskeho jazyka za predpokladu, že žiadatel sa nauči základy jazyka pred dohodnutým nástupom do lekárne.

Lekáreň je súčasťou jedného z kľúčových reťazcov nórskych lekární - Vitusapotek. Ide o verejnú lekáreň, ktorá je situovaná v nákupnom stredisku Molde Storsenter, v malebnom kraji Møre og Romsdal v Nórsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4040670  Megjelentetés dátuma: 17.5.2023  Alapbér (bruttó): 4 500 EUR/mesiac