Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Farmaceut vo verejnej lekárni

VITPHARMA s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ navýšenie o variabilnú zložku podľa dosahovania stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

!Uvedený je len základ mzdy – navýšenie o variabilnú zložku!
- Príprava individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
- Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
- Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
- Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
- Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- Koordinovanie práce farmaceutických laborantov.

stravovacie poukážky, pravidelné školenia v odbore, možnosť odborného rastu

Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na kontaktnú mailovú, do predmetu správy prosím uveďte : Farmaceut/ka.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie a komunikácia s pacientom

Lekáreň SALVE pôsobí v Topoľčanoch od roku 2013. Je ideálne situovaná na sídlisku Východ s bezproblémovým parkovaním. Lekáreň SALVE je myslením moderná, flexibilná a pro-zákaznícky orientovaná. Spokojnosť pacientov a spokojnosť zamestnancov je v našom rebríčku hodnôt na prvom mieste. Zamestnanci majú možnosť sebarealizácie, využiť kreativitu, uplatniť svoje myšlienky a nápady.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2234199  Megjelentetés dátuma: 29.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac