Можливість для людей з України

Kuchár VITABOX jednozmenná prevádzka

VitaStyle s. r. o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacvoľno na všetky sviatky, celozávodná dovolenka posledný augustový týždeň, taktiež od Vianoc do Troch kráľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma zaoberajúca sa výrobou krabičkovej zdravej stravy a do nášho tímu hľadáme šikovného kuchára s pracovnou náplňou:
- samostatná práca v kuchyni spočívajúca v príprave jedál
- vyžaduje sa flexibilita, kreativita, aktívny prístup k modernej gastronómi a ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť za inventár a zverený tovar
- udržiavanie čistoty v kuchyni,
- dodržiavanie všetkých hygienických a bezpečnostných
predpisov
- samostatnosť
- zodpovednosť

Práca na 1 zmennú prevádzku
- stabilné miesto
( v čase pandémie nebol ani jeden náš zamestnanec prepustený)

práca v príjemnom a mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

- jednozmenná práca
- prax v odbore kuchár minimálne 5 rokov
- flexibilita, zodpovedný prístup k práci
- schopnosť pracovať samostatne

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastornómie. Naša spoločnosť sa venuje príprave zdravej krabičkovej stravy a jej rozvozu. Jednozmenná práca v malom, mladom kolektíve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2254661  Megjelentetés dátuma: 7.12.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac