Ekonóm

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacĎalšie informácie o mzde - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kompletné vedenie podvojného účtovníctva
-účtovanie a kontrola došlých faktúr
-účtovanie bankových výpisov
-elektronický styk s bankou
-účtovanie a vedenie hotovostnej a registračnej pokladne
-účtovanie interných dokladov, zápočtov a majetku, rozúčtovanie miezd
-spracovanie mesačných vyúčtovaní obchodných reprezentantov
-kontrola a príprava daňových priznaní k DPH
-kontrola účtov, správnosti, úplnosti a ich inventarizácie
-spracovávanie závierky účtovníctva, spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmu právnickej osoby, daňového priznania k dani z motorových vozidiel
-spracovávanie pracovných výkazov zamestnancov
-výpočet miezd, odosielanie mesačných hlásení na daňový úrad
-odosielanie výkazov do poisťovní
-odosielanie prihlášok a odhlášok zamestnancov do poisťovní
-spracovanie prehľadov mesačných nákladov spoločnosti
-spracovanie štatistických hlásení

- stravné lístky, vzdelávanie zamestnancov, 13. plat, firemné produkty

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

-práca v programe Omega a Olymp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonóm, účtovník - minimálne 10 rokov praxe

-všeobecný rozhľad
-dôslednosť
-schopnosť pracovať a riešiť problémy samostatne
-pokročilá znalosť práce s PC

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o., Vrútky je dcérskou spoločnosťou VITAR, s.r.o., Zlín. Naša spoločnosť sa momentálne profiluje ako importér a výhradný distribútor širokého portfólia vitamínových prípravkov, veterinárnych prípravkov, doplnkov zdravej výživy Maxi Vita, Revital, Vyprošťovák, Revitalon, Predator, Energit a detských nápojov Capri-Sun. Sídlo spoločnosti sa nachádza vo Vrútkach, kde je centrálny sklad s ideálnou polohou pre distribúciu do všetkých krajov našej republiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4000490  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac