Sanitár/ka

VITALITA n.o. LEHNICE

Miesto práce
Lehnice
Termín nástupu
15.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
660 EUR/mesiac660,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca sanitára na Oddelení dlhodobo chorých
resp. na oddelení FBLR

Práca v príjemnom kolektíve
Možnosť profesijného rastu, ďalšieho vzdelávania, kariérneho postupu
Zamestnanecké zľavy a výhody
Príjemné prostredie - areál lesoparku

Životopisy s motivačným listom posielajte na uvedenú adresu e-mailom, faxom alebo poštou.
Vybraných uchádzačov pozveme na výberové konanie, ktoré sa koná formou pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Počet rokov praxe

1

akceptujeme aj ukončený kurz - Certifikát resp. Osvedčenie "Opatrovateľ" "Sanitár"

Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby v oblasti: poskytovania zdravotnej starostlivosti:
1. ambulantná a ústavná starostlivosť v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia
2. poskytovanie procedúr liečebnej rehabilitácie
3. ústavná starostlivosť v lôžkovom zariadení ODCH
4. ústavná starostlivosť v Špecializovanej nemocnici v odbore FBLR
4. ošetrovateľské služby v Dome ošetrovateľskej starostlivosti
5. ambulancia všeobecného lekára
6. ambulancia FBLR
7. ŠN FBLR
- Poskytovania sociálnych služieb:
opatrovateľské služby v
Zariadení opatrovateľskej starostlivosti
Zariadení pre seniorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3665926  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 660 EUR/mesiac660,- €