Marketingový manažér, PR manažér

VITABERIN, s. r. o.

Miesto práce
Rožňavská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- PR komunikácia a prezentácia spoločnosti v lekárňach, združeniach pacientov
- e-mailová, telefonická a osobná komunikácia s obchodnými partnermi spoločnosti
- príprava návrhov marketingových materiálov
- príprava a realizácia eventových akcií pre lekárov a lekárnikov
- vytváranie a realizácia marketingovej stratégie
- písanie blogov, PR článkov

- auto, notebook, telefón, stravné lístky, odmeny podľa dosiahnutého výkonu
- perspektívne zamestnanie, možnosť osobného a profesionálneho rastu
- možnosť sebarealizácie
- sídlo spoločnosti v Bratislave

Informácie o výberovom konaní

- vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vitaberin, s.r.o. je slovenský výrobca výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok a kozmetiky. Na výrobe a vývoji produktov spolupracuje s renomovanou farmaceutickou spoločnosťou, ktorá všetky činnosti výroby vykonáva v súlade s požiadavkami Správnej výrobnej praxe (SVP), ako aj v súlade s požiadavkami noriem ISO 13485 pre výrobu zdravotníckych pomôcok a ISO 9001 pre výrobu liekov, výživových doplnkov a kozmetických prostriedkov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2749492  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou