Area Sales Manager

Vitabalans SK s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 42, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• priame riadenie, motivácia, koučing a koordinácia práce tímu farmaceutických zástupcov v rámci SK
• zodpovednosť za predaj produktov a uplatňovanie stratégií
• supervízia priamo v teréne
• monitorovanie aktivít konkurencie
• podieľanie sa na organizácii mítingov a interných školení pre farmaceutických zástupcov
• spolupráca na tvorbe stratégií, poskytovanie informácií z terénu
• pravidelný reporting
• sebavzdelávanie, sledovanie vedeckých trendov
• rozvíjanie spolupráce s KOL, s lokálnymi distributérmi a zodpovednosť za dosahovanie obchodných cieľov
• asistencia nadriadenému v oblasti predaja a marketingu vrátane administratívy

• príjemné pracovné prostredie menšej farmaceutickej spoločnosti
• možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
• zaujímavá a individuálna práca v teréne
• priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
• služobný automobil, PC a mobil

Podmienkou prijatia kandidáta je bydlisko v Bratislave. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu, ale z časových a kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Pri zasielaní Vašich materiálov prosíme o písomný súhlas s ich spracovaním, v súlade so Zákonom č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Výborné obchodné a vyjednávacie zručnosti
• Cit pre obchod
• Schopnosť motivovať a viesť tím obchodníkov
• Iniciatíva a nadšenie
• Výborná komunikácia a skúsenosť s vedením tímu
• Dobré plánovanie a organizačné schopnosti
• Schopnosť pracovať pokojne pod tlakom
• Dobrá znalosť práce s PC, schopnosť plánovania a reportovania
• Vodičský preukaz
• Znalosť anglického jazyka

Vitabalans Oy je súkromná fínska farmaceutická spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a predáva lieky na predpis, voľnopredajné lieky, potravinové doplnky, zdravotnícke pomôcky a špeciálne krmivá pre zvieratá. Naše výrobky sú vyvážané do niekoľkých krajín a máme vlastnú organizáciu predaja v 14 európskych krajinách. Všetky farmaceutické zariadenia a výroba, výskum a vývoj produktov, registrácia a ústredie sa nachádzajú v meste Hämeenlinna, 100 km severne od Helsínk.

Naše tri samostatné výrobné zariadenia umožňujú výrobu liekov, potravinových doplnkov a probiotických produktov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3138570  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018