Asistent/ka obchodného oddelenia

Vita-zel & company s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacPri nástupe vám spolu s príplatkami ponúkame čistú mzdu 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce súvisiace s chodom obchodného oddelenia.
Príjmovanie tovaru do systému, správa dokumentov, samostatné riešenie zverených úloh. Táto pozícia zahŕňa aj víkendové služby jedenkrát do mesiaca.

Nástupný plat ponúkame 800 Eur netto. Ponúkame dlhodobé uplatnenie sa v stabilnej spoločnosti, prácu v príjemnom kolektíve.

V prípade vážneho záujmu o pozíciu zasielajte životopisy na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame spoľahlivosť a presnosť v práci.

VITA - ZEL & company spol. s r.o. sa po transformácii v roku 2002 etablovala na trhu zeleniny ako spoľahlivý obchodný partner a pestovateľský odborník.

Našim cieľom je uspokojiť široké spektrum odberateľov kvalitnej a biologicky nezávadnej zeleniny a ovocia.

Investujeme nemalé prostriedky do rozvoja odborných vedomostí našich zamestnancov a do špičkových informačných a technologických postupov a mechanizmov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1890356  Megjelentetés dátuma: 7.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac