Pomocný/á kuchár/ka / pizzér/ka

VITA Pružina, s.r.o.

Miesto práce
Pružina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-dodržiavanie gastronomických a hygienických zásad
-príprava pizze a jej výdaj na rozvod
-kontrola kvality použitých surovín k príprave pizze a jedál
-kontrola tovarových zásob a hlásenie požiadaviek na objednávanie tovaru
-pomocné práce v kuchyni pri príprave jedál
-pomocné práce pri výdaji jedál
-udržiavanie poriadku a čistoty v kuchyni

-možnosť pracovať v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
-kvalitné zaškolenie
-kariérny rast
-poskytnutie ubytovania
-strava

Informácie o výberovom konaní

uchádzači, kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť a flexibilita, zodpovednosť

Ponúkame ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, prevádzkovanie športových zariadení, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4135901  Megjelentetés dátuma: 4.8.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac