Prevádzkový manažér penziónu

VITA Pružina, s.r.o.

Miesto práce
Penzión pod Strážovom, Pružina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky,
- nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov,
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru,
- komunikácia s dodávateľmi,
- fyzická kontrola skladových zásob/inventarizácia/, vedenie pokladničnej knihy,
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie
vylepšení,
- riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov,
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb,
- vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami,
- pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky,
- zodpovednosť za zverené úseky
- určovanie stratégie a postupov do budúcna
- administratívne práce
- riadenie ekonomiky penziónu
- ovládanie programu BlueGastro - Manager

Vzdelávanie a odborný rast
Zamestnanecké ubytovanie
Zamestnanecká strava
Možnosť využívať hotelové služby za zvýhodnenú sumu

Informácie o výberovom konaní

Termín pohovoru bude oznámený individuálne.
Práca je pre serióznych záujemcov, ktorý chcú pracovať v modernom a stabilnom zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- silné komunikačné, argumentačné a prezentačné schopnosti
- strategické a analytické myslenie
- schopnosť motivovať druhých aj sám seba
- flexibilný človek s kritickým pohľadom a aktívnym prístupom, ktorý je schopný zvládať stresové situácie
- sebavedomé a priateľské vystupovanie
- zmysel pre detail, dôkladnosť, lojalita, zodpovednosť

Ponúkame ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, prevádzkovanie športových zariadení, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4064746  Megjelentetés dátuma: 20.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac