Kuchár / kuchárka

VITA Pružina, s.r.o.

Miesto práce
Penzión pod Strážovom, Pružina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava teplých a studených jedál, výdaj jedál, obsluha kuchynských strojov, zabezpečenie a udržiavanie čistoty vo všetkých priestoroch kuchyne

- práca v príjemnom a priateľskom prostredí
- preplácanie nadčasových hodín
- vyplácanie odmien ku mzde
- možnosť ubytovania

Životopis zašlite na mailovú adresu [email protected] . Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť, kreativita a zručnosť pri príprave jedál

Ponúkame ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, prevádzkovanie športových zariadení, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1586492  Megjelentetés dátuma: 18.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,00 €