Opravár výrobkov - Rework

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Visteon Electronics, Námestovo, Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,2 EUR/hod.+príplatky za zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základná identifikácia problému na doske plošných spojov zisteného vo výrobnom procese
- oprava nezhodných produktov a ich evidencia
- dodržiavanie systémov a procesov súvisiacich s udržiavaním kvality a bezpečnosti práce
- identifikácia OK/NOK produktov v súlade s inštrukciami

- stabilná práca v renomovanej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- zaujímavé platové podmienky a 13. plat
- bohatý sociálny program
- jazykové kurzy

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- skúsenosti s doskami plošných spojov
- skúsenosti s pájkovaním komponentov na SMT doske​
- znalosť normy IPC A 610
- technické myslenie
- znalosť práce s PC
- zodpovednosť
- samostatnosť

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4060854  Megjelentetés dátuma: 14.5.2021  Alapbér (bruttó): 5,2 EUR/hod.