Можливість для людей з України

Analytik zákazníckeho servisu (zástup počas MD)

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacOd 1 100 € mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia so zákazníkom
- poskytovanie služieb na základe požiadaviek zákazníka
- práca s firemným portálom, evidencia požiadaviek prideleného zákazníka
- zabezpečenie kontroly zásob konečného tovaru
- rezervácia a sledovanie dopravy
- plánovanie výroby na základe požiadaviek od zákazníka
- administratívna podpora pre vybrané oddelenie

- 13. plat
- bohatý sociálny program (pitný režim, peňažné poukážky, pracie prášky, vitamínové balíky a iné)
- vianočný bonus
- príspevok do DDS vo výške 10 €
- príspevok na stravovanie
- bonus pri životnom jubileu
- peňažná odmena za odpracované roky
- firemné akcie
- stabilná práca v medzinárodnej automobilovej spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v automobilovom priemysle výhodou
- AJ na komunikatívnej úrovni
- excel na pokročilej úrovni
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1870736  Megjelentetés dátuma: 23.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac