Koordinátor Logistiky

VISSIM s.r.o.

Miesto práce
Ul. 1. mája, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy na danej pracovnej pozícii je 800,- Eur./ mesačne. Uvedená výška základnej zložky mzdy je minimálnou garantovanou sumou pre kandidáta s odbornou praxou uvedenou v inzercii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- logistické aktivity, obstarávanie a riadenie zásob
- komunikuje s prepravnými spoločnosťami
- koordinuje vykládku a prebratie materiálu pri dovoze a koordinuje vývoz hotových výrobkov pri vývoze vlastných výrobkov
- zodpovedá za vystavenie, evidenciu a kontrolu prepravných dokladov
- udržuje databázu zásob
- zodpovedá za plynulý chod skladu a obeh dokladov ( príjemka, výdajka, faktúra...)
- vytvára a spravuje objednávky v podnikovom databázovom systéme
- aktualizuje a dohliada na správnosť údajov v danom systéme
- komunikuje s dodávateľmi a colným úradom v rámci pridelených zodpovedností
- vypracováva a zodpovedá za reporting v rámci skladu a logistiky
- vykonáva pravidelné cyklické inventúry v sklade
- spolupracuje s nákupom a finančným oddelením

Ponúkame možnosť stať sa členom mladého tímu šikovných ľudí s možnosťou kariérneho rastu pre aktívnych zamestnancov.
Pracovať v zahraničnej spoločnosti, ktorá má zaujímavé portfólio produktov a služieb. Zamestnancom poskytujeme odborné tréningy a dostatočný priestor na seba-rozvoj.

Ak Vás naša ponuka pracovného miesta alebo spoločnosť oslovili, pošlite svoje CV.
Odpovedať budeme na všetky reakcie uchádzačov. Na osobné stretnutie si pozveme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské odborné s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača očakávame dôslednosť, samostatnosť a motiváciu pracovať na svojej odbornosti. Zmysel pre určenie priorít a plánovanie si času pri pracovných aktivitách. Schopnosť a ochotu prichádzať s inovatívnymi návrhmi na zlepšovanie procesov.
Prax na podobnej pozícii min. 1-2 roky je výhodou.

Vissim je technologická spoločnosť, ktorá vyvíja a dodáva softvér na kľúč , vrátane senzorov a infraštruktúry pre komplexné systémy na optimalizáciu námornej prepravy po celom svete. Spoločnosť má sídlo v nórskom meste Horten a okrem globálnej partnerskej siete má pobočky vo Veľkej Británii a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3618695  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy na danej pracovnej pozícii je 800,- Eur./ mesačne. Uvedená výška základnej zložky mzdy je minimálnou garantovanou sumou pre kandidáta s odbornou praxou uvedenou v inzercii.