Junior PPC špecialista pre Visitero v Žiline

Visitero s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 400 EUR/mesiacKvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať k milovníkom marketingu, smiechu, redbullu a kvalitnej kávy, ktorých humor si obľúbiš už pri príchode do kancelárie. Do nášho Visitímu hľadáme šikovného mladého človeka, ktorý je ochotný na sebe pracovať a učiť sa nové veci. Ak ti nie sú cudzie pojmy ako PPC, remarketing, Google Ads či Google Analytics, tak nám pošli svoj životopis.

Čo bude náplňou tvojej práce:
-Správa Google Ads kampaní pre našich klientov
-Správa Facebook kampaní
-Analyzovať výkonnosť kampaní
-Identifikovať problémy a príležitostí
-Reporting výsledkov (PowerPoint, MS Excel)

Viac informácií o nás na https://www.visitero.sk

-Odmena podľa tvojich skúseností a schopností
-Mladý dynamický kolektív
-Pružná pracovná doba
-Priestor rásť v mladej a rýchlo rozvíjajucej sa spoločnosti

• Profesijný životopis spolu s motivačným listom pošlite na emailovú adresu uvedenú nižšie.
• V maily uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.
• Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické odbory, Marketing, Reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Facebook Business Manager - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou ak:
-Máš skúsenosti s PPC
-Bývaš alebo študuješ v Žiline alebo v okolí Žiliny
-Vieš využiť iné schopnosti alebo zručnosti ako napr.: Photoshop, HTML
-máš skúsenosti so správou Facebook stránky a reklamných kampaní na Facebooku
- máš skúsenosti s vlastným online projektom (eshop, vlastný web, iné)

Z malého tímu nadšencov až na jednu z najväčších digitálnych marketingových agentúr v Žilinskom kraji so sídlom priamo v centre Žiliny. Sme agentúra plná mladých šikovných marketérov, ktorí neustále hľadajú nové výzvy a cesty ako veci posunúť vpred. Za viac ako 6 rokov na trhu pomáhame vyše stovke klientov riešiť ich každodenné požiadavky vo všetkých oblastiach digitálneho marketingu a komunikácie. Budeme radi ak sa stanete aj Vy súčasťou nášho #visidreamteamu!
ID: 4067014  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac