Office Manager

Virtuse Wealth Management, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ v závislosti od skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
- administratívne práce
- kontrola a kompletizácia podkladov pre účtovníctvo
- evidencia, príprava a archivácia dokumentov/zmlúv/objednávok
- kontrola a príprava platieb
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
- komunikácia s úradmi, organizáciami, obchodnými partnermi
- evidencia dochádzky a pracovných dokumentov
- podpora pri organizovaní pracovných ciest
- realizácia ad-hoc úloh potrebných pre chod firmy
- pravidelný reporting

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príležitosť byť súčasťou rýchlo rastúceho biznisu s veľkým potenciálom
- možnosť podieľať sa na kľúčových činnostiach spoločnosti
- možnosť komunikovať v angličtine na denne báze
- korporátne a tímové eventy
- príležitosť kariérneho rastu

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Nevyhovujúce životopisy nearchivujeme, všetky osobné údaje budú po ukončení výberového konania odstránené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

proaktívny a pozitívny prístup k práci
flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a asertivita
komunikačné a organizačné zručnosti
zmysel pre detail, dôslednosť a schopnosť prioritizácie
záujem učiť sa nové veci

Virtuse je členom nadnárodnej skupiny Virtuse Group so zastúpením v EÚ a Ázii. Sídlo skupiny je v Singapure, pričom kancelárie a operatíva sú aj v Bratislave. Virtuse prevádzkuje platformu, ktorá umožňuje obchodovanie s digitálnymi aktívami. Ponúka investovanie a pravidelné sporenie do najpopulárnejšej digitálnej meny - bitcoinu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3638665  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000€ v závislosti od skúseností a schopností