Pracovník virtuálnej reality

VIRTUÁLNA REALITA BRATISLAVA - AKRAJ spol s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 46, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem zarobiť a popri tom sa dobre zabaviť? Rozumieš počítačom a bavia ťa hry? Využi možnosť pracovať s najnovšou technológiou virtuálnej reality a staň sa členom nášho teamu. Hľadáme kolegov na trvalý pracovný pomer aj brigádnikov.

Čo bude tvojou úlohou:
- obsluhovanie zariadenia virtuálnej reality
- priamy kontakt so zákazníkmi, školenie nových zákazníkov ako používať virtuálnu realitu
- sledovanie noviniek zo sveta hier
- testovanie nových hier
- udržiavanie čistoty na prevádzke
- možnosť si vopred dohodnúť rozvrh pracovných zmien

V prípade záujmu pošli životopis na email [email protected]. Do predmetu prosím napíš, či máš záujem o TPP alebo brigádu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Výhodou je znalosť Steam Client, anglického jazyku, schopnosť kreatívnej práce s ľuďmi a skúsenosť v predajni s PC, grafickými kartami, hernými konzolami a hrami.

VIRTUÁLNA REALITA BRATISLAVA je zážitkové centrum, ktoré poskytuje jedinečnú možnosť pomocou špeciálne vyvinutých okuliarov a ovládačov priamo vstúpiť a zasahovať do virtuálnej reality. Pohyb je presne prenášaný do virtuálnej reality v ktorej sa dá fyzicky kráčať, skákať a čupieť. Ovládače identicky kopírujú pohyb rúk vďaka čomu je ovládanie veľmi intuitívne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2820080  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou