Ekonóm

VIPO a. s.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
01.10.2018
750,- € brutto + ostatné finančné a nefinančné benefity na základe Kolektívnej zmluvy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za ekonomickú agendu odboru,
- sledovanie nákladov a výnosov,
- zostavovanie finančného plánu a sledovanie jeho plnenia,
- komplexné rozbory odboru,
- vedenie účtovnej agendy, príprava podkladov do učtárne,
- skladové hospodárstvo, fakturácia, vybavovanie objednávok so zákazníkmi
- mesačné účtovné uzávierky
- analýza obchodnej činnosti odboru

V zmysle platnej Kolektívnej zmluvy spoločnosti

profesný životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania, súhlas so spracovaním osobných údajov zasielať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť pri rozhodovaní
- zodpovednosť pri riešení úloh
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- asertivita, odolnosť voči stresu

Spoločnosť VIPO a.s. Partizánske je výskumno-výrobný podnik zameraná hlavne na výskum a vývoj v oblasti strojárskeho a chemického priemyslu. Najvýznamnejšou činnosťou je vývoj strojov a zariadení pre pneumatikársky a uhlíkársky priemysel včítane riadiacich systémov a výroba týchto vyvinutých zariadení. Chemický výskum sa špecializuje na gumárenskú chémiu a chémiu adhezív. Výroba je zameraná hlavne na produkciu lepidiel. Produkcia spoločnosti je určená hlavne na export.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3461882  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750,- € brutto + ostatné finančné a nefinančné benefity na základe Kolektívnej zmluvy spoločnosti