Pracovník v administratíve

VIP Concierge Services, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2021
650 - 1 340 EUR/mesiacPotrebujeme na začiatok niekoho aspoň na 4hod. denne. Možnosť prejsť na TPP. plat/odmena: 8-8,5 EUR hodina/brutto viac info na www.cbdbratislava.eu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

od 1.6. hľadáme asistentku na bežnú office činnosť.
Miesto: Bratislava, Rybničná ul.

Hľadáme príjemnú osobu, práca zahŕňa triedenie došlej pošty, faktúr, reporty, sem tam zbehnúť na poštu, do banky, nákup spotrebného materiálu, a pod. Požadujeme angličtinu na komunikatívnej úrovni, nemčina je výhodou. Vodičský preukaz B. Pracovné cesty do zahraničia. (Viedeň, Amsterdam, Londýn, Miami)

Pôsobíme v Rakúsku, Česku a vďaka novele zákona rozbiehame našu činnosť aj na Slovensku. Možnosť sa postupne vypracovať. Uchádzač v prvom rade musí zapadnúť do tímu, a vyznávať podobné hodnoty orientované na kvalitu a precíznosť.

Zaujímavá práca v rozbiehajúcej sa sfére okolo CBDčiek na Slovensku so zaujímavými ľuďmi. Spolupráca s oddelením Sales v novučičkej budove Nivy Tower.

Pracovná náplň zahŕňa:
- tvorba reportov a štatistík (MS office)
- sledovanie a report skladových položiek
- dohadovanie osobných stretnutí
- plnenie úloh podľa pokynov GR
- organizácia teambuildingov
- chod recepcie, výkon činnosti sekretariátu

Prvé kolo výberu sa uskutoční emailom. Prosíme o zaslanie CV spolu s fotografiou uchádzača. Vybraných kandidátov pozveme od 24.5. na osobný pohovor. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- flexibilita
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- lojálnosť

Právne služby

Naša spoločnosť poskytuje obchodno-technické zastúpenie materskej Rakúskej firme, v oblasti konopných produktov CBD. Staň sa aj Ty súčasťou niečoho veľkého čo má budúcnosť a potenciál, vďaka novele zákona, môžeš stáť od začiatku pri niečom veľkom.

Zastávame "no jerks policy" takže u nás nenájdeš negatívnych ľudí a zlú náladu.
ID: 4081816  Megjelentetés dátuma: 15.5.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac