Účtovníčka

ViOn a.s.

Miesto práce
Továrenská 64, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 700,00 EUR brutto mesačne v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie príjmu , výdaja pohonných hmôt
- fakturácia pohonných hmôt a účtovanie
- doprava - vydávanie denných záznamov a potvrdení pre vodičov,
- komplexné vedenie spotreby pohonných hmôt v osobnej, nákladnej doprave
- vedenie príjmu a výdaja náhradných dielov podľa evidencie vozidiel , účtovanie
- správne a včasné uzatvorenie jednotlivých skladov

Práca v stabilnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, maximálna podpora nášho pracovného tímu. Stravovanie vo firemnej reštaurácii, iné firemné benefity.

V prípade záujmu kontakt: Ľudmila Šabíková , mobil: 0905597522. Váš životopis, motivačný list zašlite na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

Schopnosť pracovať zodpovedne, samostatne, znalosť účtovníctva.

Stavebno obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3593026  Megjelentetés dátuma: 4.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700,00 EUR brutto mesačne v závislosti od skúsenosti