Pokladníčka, predavačka stavebného materiálu

ViOn BAUMARKET, s.r.o.

Miesto práce
Tovarenská 64/2127, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na zastupovanie 1,5roka , pracovná zmluva na dobu určitú.
Práca s registračnou pokladňou a terminálom v predajni stavebnín, dokladanie tovaru, obsluha zákazníka a poradenstvo

práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
perspektivita a stabilita
motivujúce platové ohodnotenie podľa schopností a pracovného výkonu

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis zasielajte len e-mailom na :
[email protected]
Kontaktovať budeme uchádzačov len v prípade nášho záujmu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné a stavebné je vítané

Počet rokov praxe

1

-skúsenosť s prácou na pokladni
-prax predavača je nutná
-počítačové znalosti
-znalosť o stavebných materiáloch vítaná
-komunikatívnosť
-zodpovednosť a ochota
-flexibilnosť
-svedomitosť
-dôslednosť
-zmysel pre systém a poriadok
-schopnosť pre tímovú prácu
-pozitívne myslenie

Firma sa zaoberá predajom: stavebný material, zatepľovacie systémy, izolácie, fasádne omietky, strešné krytiny, klampiarske výrobky, odkvap, sadrokartónový systém, dlažby, obklady, sanita, náradie, požičovňa náradia, elektro-železiarstvo, spojovací materiál, inštalačný materiál, farby-laky, miešanie farieb, - v rozsahu maloobchodu a veľkoobchodu.
ID: 2991326  Megjelentetés dátuma: 30.3.2017