Administratívny pracovník, sekretárka

Hotel Vinársky dom

Miesto práce
okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratíva ,predaj tovaru,objednávky,zákazky,príprava podkladov k účtovníctvu,fakturácia.

Životopis, žiadosť a fotografiu posielajte na uvedenú el.adresu. [email protected]
Ubytovanie nezabezpečujeme . Pozor pracovná doba je flexibilná podľa potreby spoločnosti.
Informácie o výberovom konaní :
Všetkým uchádzačkám vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybrané kandidátky na túto pozíciu.
K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti VIN.TECH s.r.o.,
Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- požadovaná prax 2 roky
- samostatnosť, precíznosť a presnosť pri plnení úloh
- komunikatívnosť
- flexibilnosť
- príjemné vystupovanie

obchodná spoločnosť, hotel

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 470158  Megjelentetés dátuma: 18.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou