Samostatný kuchár / samostatná kuchárka

VILLA SIESTA***

Miesto práce
Nový Smokovec 88, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 € s prihliadnutím na prax a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál na objednávku, príprava stanoveného denného menu, udržiavanie čistoty a hygienických predpisov na pracovisku, dodržiavanie a sledovanie noriem HCCP, príprava podkladov pre objednávanie tovaru, príprava a výdaj bufetových jedál na firemné akcie.

Možnosť využívať hotelové wellness centrum. Zamestnanecká strava. Ďalšie vzdelávanie

Ak máte chuť a záujem pracovať v útulnom, rodinnom hoteli v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v hoteli s 17-ročnou tradíciou, táto ponuka je určená presne pre Vás.
Hľadáme človeka, ktorý varí s chuťou a láskou
Dáme Vám priestor aj na vlastné nápady. U nás máte možnosť variť z čerstvých lokálnych surovín, príprava sezónneho menu.
Ponúkame stabilnú prácu. Výhodami, ktoré ponúkame sú, zamestnanecká strava, možnosť využívania hotelového wellness centra, ďalší odborný rast.
Neposkytujeme zamestnanecké ubytovanie.
Kontaktná osoba: Dáša Šimková

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

2

samostatný, zodpovedný, lojálny, , flexibilný

Horský hotel *** v Novom Smokovci

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1464585  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 € s prihliadnutím na prax a skúsenosti