Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Chyžná / Upratovačka

Villa Gloria, s.r.o.

Miesto práce
Donovaly
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
850 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny + príplatky za nadčasy + príplatky za soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Upratovanie izieb a apartmánov podľa štandardov zariadenia
- Udržiavanie poriadku a čistoty v spoločných priestoroch zariadenia
- Čistenie a dezinfekcia izieb a apartmánov a pridelených priestorov
- Starostlivosť o zverené izby a apartmány, vrátane inventára

- Zamestnanecké ubytovanie
- Príspevok na stravu
- Dlhodobá pracovná perspektíva
- Flexibilná pracovná doba
- Wellness

Profesijný životopis posielajte na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície. Za pochopenie ďakujeme.

Uprednostňovaní budú uchádzači z blízkeho okolia obce Donovaly (Banská Bystrica / Ružomberok)

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať
- Príjemné vystupovanie
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Samostatnosť

Villa Gloria patrí k obľúbeným a vyhľadávaným rekreačným zariadeniam na Donovaloch. Nachádza sa v pokojnej časti centra Donovál, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov Záhradište, s pekným výhľadom na okolité hory.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3802210  Megjelentetés dátuma: 30.1.2024  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac