Hlavný účtovník, účtovníčka

TURANCAR Bus lines s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 29, okres Nitra
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie tímu 4 zamestnancov
-riešenie bežných každodenných účtovných operácií v rámci podvojného
účtovníctva
-príprava a spracovanie mesačných daňových priznaní k DPH, vrátane
kontrolných a súhrnných výkazov
-príprava a spracovanie účtových uzávierok , daňových priznaní PO
-daň z motorových vozidiel
-účtovanie dlhodobého majetku, bežných účtov a pokladní v cudzej mene,
interných dokladov, štatistické hlásenia
-dohliadanie na správnosť účtovania daní podľa platných právnych predpisov,
monitorovanie zmien v daňovej legislatíve
-komunikácia s daňovým úradom , štátnymi inštitúciami, daňovým poradcom
-podieľať sa na zefektívňovaní interných procesov ekonomického oddelenia

Životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

podvojné účtovníctvo-pokročilý
Microsoft EXCEL-pokročilý
Microsoft WORD-pokročilý
Microsoft Outlook-pokročilý
účtovný program OMEGA-pokročilý
vlastník elektronického OP so Zaručeným elektronickým podpisom

Spoločnosť TURANCAR je na slovenskom trhu už viac ako 33 rokov
Naša činnosť je zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu a pôsobíme ako na území SR, tak v rámci Európy. Disponujeme vyše 50 autobusmi nemeckých značiek Mercedes a Setra s variabilitnou kapacitou od 26 po 63 cestujúcich. Zabezpečujeme pravidelné linky v rámci Slovenska medzi Bratislavou a Nitrou, Banskou Bystricou a Bratislavou, Bratislavou a Topoľčanmi. Na trasách medzi Bratislavou a Nitrou sme dominantným dopravcom a zabezpečujeme do 50 spojov denne. V rámci medzinárodnej pravidelnej dopravy naše autobusy denno denne zabezpečujú spojenie s hlavným mestom Českej republiky Prahou
a v rámci platformy FLIXBUS môžete naše autobusy stretnúť na pravidelných linkách aj v iných štátoch Európy ako je: Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Švajčiarsko, Česko, Slovinsko, Francúzsko, Chorvátsko, Holandsko.
ID: 3306559  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018