Rozpočtár / Stavebný cenár

Viliam Králik - VIKRA

Miesto práce
Obchodná, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vypracovávanie rozpočtov z výkresovej dokumentácie a výkazov výmer pre profesie zdravotechnická inštalácia, vykurovanie, plynoinštalácia, potrubné rozvody a ďalšie stavebné práce HSV a PSV
- porovnanie projektovej dokumentácie s výkazmi výmer, vypracovanie výkazov výmer z
projektovej dokumentácie
- vypracovanie cenových ponúk a tvorba individuálnych kalkulácií
- vypracovanie podkladov k pravidelným fakturáciám
- príprava podkladov do súťaží na získanie zákaziek
- vytváranie harmonogramov výstavby
- príprava podkladov pre výber subdodávateľov, oslovovanie subdodávateľov pre
realizované zákazky, vyhodnocovanie ponúk subdodávateľov po ekonomickej a obsahovej
stránke
- príprava stavieb

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- práca v príjemnom a stabilnom kolektíve
- rôzne zamestnanecké výhody

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, technické zariadenia budov, priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Mierne pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý
ODIS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť tvorby stavebných rozpočtov
- znalosť programu ODIS a Cenkros výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť a
profesionálny prístup
- analytické myslenie, presnosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail, schopnosť dodržiavať pevne stanovené termíny
- schopnosť a ochota pracovať s nasadením, ochota
učiť sa
- nemecký alebo anglický jazyk výhodou

Realizácie technologických zariadení a potrubných rozvodov
Vykurovanie, zdravotechnika, plynoinštalácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2794752  Megjelentetés dátuma: 17.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac