Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kuchár/ka pre FACH Bistro

VIKING, s.r.o.

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 720 EUR/mesiacfinálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si gastronadčenec a chceš pracovať v kreatívnom prostredí, potom hľadáme práve teba! Pracuj v jednom z najlepších gastrokonceptov na Slovensku, ktorý udáva trendy.

Tvojou úlohou bude:
- príprava teplých a studených jedál podľa stanovených receptúr
- dodržiavanie hygieny a štandardov
- spolupracovanie na príprave denného špeciálu, priestor na sebarealizáciu
- komunikácia so servisom a s ostatnými prevádzkami

- pracovná doba do 18:30hod.
- celofiremná zimná dovolenka
- zamestnanecká strava zadarmo
- príspevok na pracovnú obuv 50,-eur/rok
- 20% zľava na sortiment v prevádzkach Fach Bratislava
- práca v čistom prostredí so špičkovými modernými technológiami

záujemcovia sa dohodnú na termíne pohovoru, prípadne sa môžu osobne zastaviť vo FACH Bistre na Ventúrskej ulici.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť prevádzkujúca FACH Bistro a FACH Juice shop

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3251810  Megjelentetés dátuma: 31.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 720 EUR/mesiac