Elektrikár - údržbár

VIJOFEL trade s.r.o., mäsiareň - potraviny

Miesto práce
Bartošovce 182/1, 08642 Hertník, okres Bardejov
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať pravidelnú preventívnu a operatívnu údržbu elektrotechnických zariadení a zabezpečovať ich plnú funkčnosť
-odstraňovať vzniknuté poruchy na pridelených zariadeniach v časti elektroinštalácie a riadenia
-operatívne riešiť vzniknuté problémy na rozvádzačoch a iných elektronických zariadeniach
-vykonávať opravy a údržby na elektrických zariadeniach v rámci celého podniku

-práca v stabilnej a perspektívnej spoločností
-nadobudnutie praktických skúseností a znalostí
- veľmi dobré platové ohodnotenie

Miesto výberového konania - Bartošovce 182/1, časť Podstavenec

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

-osvedčenie § 21-23 Vyhláška 508/2009 Z.z.
- flexibilita a spoľahlivosť

- predaj mäsa a mäsových výrobkov
- maloobchod s rozšíreným potravinárskym tovarom

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3241702  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou