Účtovník/-čka

Viessmann, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 30, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou od 1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie došlých režijných a tovarových faktúr
- účtovanie pokladnice, interných dokladov
- spracovanie zápočtov s dodávateľmi/ odberateľmi
- zabezpečenie obehu faktúr (spracovanie prijatej pošty, účtovanie faktúr, kontrola zaúčtovaných faktúr, archivácia zaúčtovaných faktúr a dokladov)
- príprava podkladov pre agendu pohľadávok spoločnosti

- práca v medzinárodnom prostredí s dobrou perspektívou rozvoja
- zaujímavé platové podmienky, 13. a 14. plat
- 3 dni sick days
- home office
- športový teambuilding
- Multisport
- ponuka jazykových kurzov
- zľavy u partnerov (Opel)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

- stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- minimálne 1 rok praxe a skúsenosť s podvojným účtovníctvom na pozícii účtovníka/čky, resp. na obdobnej pozícii
- znalosť a skúsenosť s prácou v SAP výhodou
- počítačové znalosti - MS Word, Excel
- flexibilita
- dobrý time management
- ochota učiť sa
- schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovacej techniky, chladenia a obnoviteľných zdrojov. Všetko čo robíme, robíme s ohľadom na ochranu životného prostredia. Naším mottom je: "Vytvárame obytný priestor pre budúce generácie!"

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2668651  Megjelentetés dátuma: 7.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou od 1300 EUR