Projektový manažér

VIENA INTERNATIONAL, s.r.o.

Miesto práce
Kračiny, Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkom - technické detaily, termíny, kvalita príp. iná dokumentácia
Koordinácia priebehu projektu - od konštrukcie cez výrobu až po odlaďovanie a odovzdávanie nástroja u zákazníka

Na uvedenú pracovnú pozíciu hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti s prácou v oblasti lisovancích nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť smerom k zákazníkovi
- riadenie a koordinovanie činnosti zamestnancov
- zodpovedný prístup k práci
- osobné nasadenie
- praktické myslenie
- spoľahlivosť

VIENA INTERNATIONAL je moderným strojárskym podnikom so špecializáciou na výrobu presných strojových komponentov v malých a stredných sériách. Cieľovými trhmi sú medicínsky, elektronický, spotrebný, potravinársky a automobilový priemysel. Od roku 2001 sme členom rakúskej skupiny REJLEK Metal & Plastics Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4182751  Megjelentetés dátuma: 14.10.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac