Vodič VZV, Retrak - Nemecko

VIDOSA s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
november
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov VZV - RETRAKU na TPP v Nemecku - vodič VZV, RETRAK
Náplň práce:
- vykladanie/nakladanie paliet s tovarom z a do kamiónu
- vyskladňovanie/naskladňovanie tovaru v sklade
- rozvoz materiálu (paliet) v rámci skladu
Podmienkou je prax na VZV.
Doprava a ubytovanie zabezpečené a hradené firmou. Znalosť NJ alebo AJ výhodou, nie však podmienkou.
Mzda: 10,15 Eur/hod.
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte nás na týchto tel. číslach: 0948 464 487, 0948 443 426 alebo 0949 231 273
Životopisy zasielajte na e-mail:
[email protected]

Zabezpečené ubytovanie
Zabezpečená doprava
Možnosť záloh
Výplatný termín 15-tého nasledujúceho mesiaca

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
Vaše otázky Vám radi zodpovieme na týchto tel. číslach:
0948 443 426, 0948 464 487 alebo 0949 231 273

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, ktorá sa dlhodobo zaoberá logistikou a skladovým hospodárstvom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť
Flexibilita
Zodpovednosť

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.
ID: 3776937  Megjelentetés dátuma: 26.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac