Skladník/čka - Nemecko

VIDOSA s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
9,96 EUR/hod.Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny - mzda 9,96€/ hod. + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame turnusovú prácu pre mužov, ženy a páry na pozícii skladník v Nemecku bez znalosti NJ
Náplň práce:
príprava tovaru podľa objednávky na expedíciu
- práca s ručným skenerom, pickovanie, balenie
- príprava objednávok
VL. AUTO PODMIENKOU!
Cestu do Nemecka Vám preplatíme.
Stabilná práca, ubytovanie a doprava zabezpečená firmou.
Bližšie informácie na tel. číslach 0948 068 267, 0949 231 273, 0948 443 426 alebo 0948 464 487.

- miesto výkonu práce Nemecko
- príplatok za odpracované nočné hodiny po záučnej dobe
- príplatok za odpracované hodiny počas štátneho sviatku
- možnosť záloh
- príspevok na dopravu
- koordinátor v Nemecku na prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]
Kontakt: 0948 068 267, 0948 464 487 alebo 0948 443 426

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je zameraná na logistiku a sklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.
ID: 3752961  Megjelentetés dátuma: 17.2.2020  Alapbér (bruttó): 9,96 EUR/hod.