Pracovník stávkovej kancelárie

Victory Tip s.r.o.

Miesto práce
Šaštín Stráže, J.Hollého, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,40 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stávková spoločnosť VICTORY TIP, s.r.o. hľadá pracovníka stávkovej kancelárie na pobočku v Šaštín-Stráže. Náplňou práce je prijímanie kurzových stávok - prijímanie vkladov, vyplácanie výhier, aktualizácia násteniek, prijímanie stávok v lotériách TIPOS-u. Uchádzač by mal mať základné znalosti s ovládaním PC. Uprednostňujeme invalidného/starobného dôchodcu, prípadne študenta, nakoľko pracovná pozícia nie je na plný úväzok.

práca v spoločnosti, ktorá je na trhu 26 rokov
flexibilný pracovný čas po dohode s vedúcim pobočky

Stávková kancelária Victory Tip sa zaoberá prevádzkovaním kurzových stávok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

základné znalosti PC
bezúhonnosť - pracovník je zodpovedný za hotovosť na pobočke

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3236687  Megjelentetés dátuma: 18.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,40 €/hod.