Špecialista životného postredia

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacnástupný plat 1000€ + mesačný bonus 100€ Finálne mzdové podmienky budú závisieť od seniority a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa dokumentácie
  • odpadové hospodárstvo
  • udržiavanie systému ISO 14001
  • pravidelené kontroly spolu s BOZP a PO technikom
  • výkon školení zamestnancov v oblasti environmentu
  • vykonávanie tzv. Clean and order auditov na pracoviskách
  • pravidelná komunikácia s orgánmi štátnej správy (OÚ, RÚVZ, SIŽP)
  • príprava a predkladanie mesačných, štvrťročných a ročných správ a hlásení v oblasti ŽP
  • aplikácia všetkých relevantných právnych predpisov z oblasti životného prostredia
  • príprava stavebných konaní
  • riadenie agendy týkajúcej sa ŽP – emisie, hluk, rizikové pracovné prostredie
  • podpora environmentálnych aktivít a projektov vo firme

  • Skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou vo výrobe a v obchode s Cu a Al vodičmi pre elektrotechnický a automobilový priemysel
  • Sebarealizácia, uplatnenie kreatívnych prístupov pri riešení problémov
  • Možnosť odborného rastu
  • Príspevok na cestovné alebo firemný autobus
  • Firemné akcie
  • Mesačný bonus
  • Príspevok pri narodení dieťaťa

Váš životopis posielajte v slovenskom aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti na podobnej pozícii,
  • dynamická, flexibilná, zodpovedná osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami,
  • proaktívny prístup k práci, precíznosť so zmyslom pre detail,
  • znalosť anglického a maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou,
  • znalosť španielskeho jazyka je výhodou

Vicente Torns Group je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a komercializácii medených a hliníkových produktov pre elektrotechnický sektor.
Spoločnosť bola založená v roku 1924 a má sídlo v Rubí (Barcelona, Španielsko). Skupina je prítomná v štyroch krajinách s výrobnými závodmi a distribučnými skladmi. Od začiatku sa skupina snažila ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie riešenie s flexibilitou, efektívnosťou, podnikateľským duchom a odhodlaním.
Skupina Vicente Torns má 404 zamestnancov, z toho 130 na Slovensku.
Vicente Torns Slovakia a.s. vznikla v roku 2007 ako druhá priemyselná jednotka skupiny s cieľom priblížiť sa svojim hlavným zákazníkom (Siemens, ABB, Hitachi). Výrobný závod na Slovensku je zameraný na výrobu smaltovaných vodičov s rôznym využitím, od najmenšieho motora vo Vašej kuchyni až po veľké veterné mlyny na mori.
Našou víziou je ponúknuť ekologickejšie riešenie energetických požiadaviek budúcnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 749949  Megjelentetés dátuma: 19.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac