Prevádzkový elektrikár

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 (Plus príplatky podľa zákona 150-200 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
  • vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení
  • operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach podľa pokynov
  • vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov
  • čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v zmysle dokumentácie
  • navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek
  • pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení,

príspevok na cestovné alebo firemný autobus
firemné akcie
skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
možnosť kariérneho postupu
bonusový systém
príspevok pri narodení dieťaťa
osobný prístup
školenia na VZV, žeriavy a viazače bremien v našej réžii

Základný kurz o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 21, alebo §22 je požadovaný, § 23 je vítaný

Vopred ďakujeme za všetky nám zaslané životopisy, avšak odpovedať budeme len vybraným uchádzačom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor do spoločnosti Vicente Torns Slovakia,a.s. termíny výberových konaní budú oznámené telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

chuť pracovať, flexibilita, samostatnosť, zodpovedajúce vzdelanie a odborná spôsobilosť, skúsenosti na podobnej pozícii,trpezlivosť, pohotovosť

Vicente Torns Group je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a komercializácii medených a hliníkových produktov pre elektrotechnický sektor.
Spoločnosť bola založená v roku 1924 a má sídlo v Rubí (Barcelona, Španielsko). Skupina je prítomná v štyroch krajinách s výrobnými závodmi a distribučnými skladmi. Od začiatku sa skupina snažila ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie riešenie s flexibilitou, efektívnosťou, podnikateľským duchom a odhodlaním.
Skupina Vicente Torns má 404 zamestnancov, z toho 130 na Slovensku.
Vicente Torns Slovakia a.s. vznikla v roku 2007 ako druhá priemyselná jednotka skupiny s cieľom priblížiť sa svojim hlavným zákazníkom (Siemens, ABB, Hitachi). Výrobný závod na Slovensku je zameraný na výrobu smaltovaných vodičov s rôznym využitím, od najmenšieho motora vo Vašej kuchyni až po veľké veterné mlyny na mori.
Našou víziou je ponúknuť ekologickejšie riešenie energetických požiadaviek budúcnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ramona Libai
Tel.: +421917910292
E-mail: poslať životopis
ID: 3170302  Megjelentetés dátuma: 31.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 (Plus príplatky podľa zákona 150-200 eur)