Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vedúci údržby

VIALLE PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba priestorov administratívnych a iných budov, ale i v exteriéri. Pracovník pracuje samostatne, dohliada na prácu ostatných údržbárov, na výkon a na dochádzku. Dodržiava pokyny nadriadeného.

Stravné lístky, osobné ohodnotenie podľa výkonu práce do výšky 500eur.

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie telefonicky na t.č. +421917716290

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, technická a manuálna zručnosť, vedenie ľudí, nekonfliktnosť, komunikatívnosť, analyzovanie a riešenie problémov, jednanie s ľuďmi, motivovanie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, osobnostný rozvoj, flexibilita, pružnosť v myslení, adaptabilita, rozhodovanie

čistiace a upratovacie práce
ID: 3819216  Megjelentetés dátuma: 26.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiac