Logo VIADI s.r.o.

Barmanka / Čašníčka

VIADI s.r.o.

Miesto práce
Jesenského, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.24
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hod.ano

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava kávy, obsluha zakaznikov, starostlivost o chod prevádzky

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte životopisy s fotografiou na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, komunikatívnosť, ochota učiť sa, flexibilnosť.
Samozrejmosťou je príjemné vystupovanie a upravený vzhľad.
Prax v obore časník/ čašníčka min. 1 rok je podmienkou, uprednostníme nefajčiarov.

Chceš sa stať súčasťou tímu, ktorý robí najlepšie ESPRESSO v meste?

La Famiglia a Yummy caffe hľadajú do svojich prevádzok v Košiciach možno práve TEBA !!!
Ak si zodpovedná, dynamická a komunikatívna osoba, ktorá miluje v prvom rade kávu, ľudí ale aj výzvy, tak
neváhaj a daj nám o sebe vedieť na [email protected]
My Ti na oplátku ponúkame :
 Prácu v atraktívnom prostredí
 Zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie
 Bezkonkurenčný pracovný čas – 8 hod denne / víkendy voľné
 Finančné odmeny za dobre odvedenú prácu + tringelty
 Stabilitu

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

ID: 1436804  Megjelentetés dátuma: 4.4.2024  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.