Čašník s ubytovaním zadarmo v hoteli Vienna House Easy by Wyndham Bratislava***

Hotels by HR Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Od 900 EUR/mesiacna TPP: 900 eur + príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok, nočnú -k mzde aj dvakrát do roka väčší bonus (13-ty plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Chcel by si si privyrobiť prácou čašník v príjemnom prostredí moderného hotela s rodinnými vzťahmi?

Rád by si:

• potešil našich hostí svojim špičkovým prvotriednym servisom, svojim osobným prístupom a pozornosťou, postaral by si sa o požiadavky promptne a venoval by si pozornosť návrhom od našich hostí
• rád by si sa staral o dobrú náladu hostí poobede a večer v hotelovom bare a reštaurácii
• postaral o prípravu kongresových miestností a obsluhu počas konferencií

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojou vášňou k práci v hotelierskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami ako čašník
• svojou zdvorilou osobnosťou a tímovou spoluprácou
• si orientovaný na servis a kvalitu

Ak si odpovedal áno, potom si náš človek a máš možnosť byť súčasťou rodiny Vienna House Easy Bratislava.

Pracovná doba:
12 hodinová pracovná doba - dlhý/krátky týždeň 11:00 - 23:00

Môžeš očakávať :
• Zmluvu na dobu neurčitú hneď
• Ubytovanie zdarma v hotelovej izbe v hodnote 500 eur za mesiac
• Priestor, aby si sa mohol sám podeliť o svoj talent a ukázať svoju iniciatívu
• Strava zdarma - plne hradená zamestnávateľom (raňajky, obedy, večere)
• Rôzne školenia a Vienna Academy pre tvoj rozvoj a kariéru
• Cenné výhody a zľavy pre zamestnancov na ubytovanie v sieti Vienna House v našich hoteloch
• ubytovanie za minimálne ceny v sieti HRG a Wyndham v našich hoteloch
• 13-ty plat (vyplácané v máji a novembri), odmeny
• Deň dovolenky navyše v mesiaci kedy máš narodeniny
• Výplata do 4. dňa v mesiaci na účte

Ak Ťa naša ponuka zaujala a rád by si sa stal členom nášho tímu, prosím pošli Tvoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-hlavne úsmev na tvári :) a príjemné vystupovanie

-znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou
-predošlé skúsenosti ako čašník, ak si ale šikovný a pre túto prácu ako stvorený všetko ťa naučíme :)
-pozorný a vnímavý k požiadavkám hosťa
-flexibilita, zodpovednosť

Spoločnosť Vienna House Easy by Wyndham Bratislava momentálne patrí pod veľkú sieť hotelov HRG. Hotely rodiny Vienna House by Wyndham môžete nájsť v 7 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Rumunsko, Nemecko, Švajčiarsko a Slovensko.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Kondášová
Tel.: +421232299512
E-mail: poslať životopis
ID: 3352179  Megjelentetés dátuma: 2.4.2024  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac