Можливість для людей з України

Kuchár s ubytovaním v hoteli pre hotel Vienna House Easy Bratislava

Hotels by HR Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď/podľa dohody
Od 1 300 EUR/mesiac1300brutto + mesačne príplatky za soboty, nedele, sviatky 100-250 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčšia hotelová sieť v Rakúsku s viac ako 26 ročnými skúsenosťami spravuje viac ako 50 hotelov v Európe.Vienna House Easy Bratislava*** prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel otvorený v júni 2009, momentálne po rekonštrukcii v bezprostrednej blízkosti letiska M.R. Štefánika a Galvaniho Business Parku.

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI TY NAOZAJ DOBRÝ?

Rád by si :
• Potešil našich hostí kulinárskou ponukou à la carte, pripravoval denné menu a podieľal sa na príprave bufetov či konferenčného menu
• Používal našu širokú ponuku produktov a jedál, aby si v rámci daných možností ukázal svoj talent na varenie
• sa podieľal na kontrole kvality a implementácii kuchynských štandardov a hygienických pokynov

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojou vášňou k práci v hoteliérskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami ako kuchár
• si kreatívny a máš cit ku kulinárskym trendom s možnosťou použitia širokého sortimentu
• svojou vášňou k vareniu a túžbou „hýčkať” našich hostí
• svojou motiváciou, tímovou spoluprácou a svojou ochotou zdieľať svoj talent

Potom si pre nás ten správny človek

Môžeš očakávať:
• ubytovanie v hotelovej izbe priamo v hoteli v cene 400 eur úplne ZADARMO
• Zmluvu na dobu neurčitú
• 3 noci zdarma za rok v našich hoteloch po Európe, a po vyčerpaní nocí zdarma za skvelú zvýhodnenú cenu
• Priestor, aby si sa mohol sám podeliť o svoj talent a ukázať svoju iniciatívu
• Strava zdarma - 100% hradená zamestnávateľom (raňajky, obedy, večere)
• Rôzne školenia a Vienna Academy pre tvoj rozvoj a kariéru
• Cenné výhody a zľavy pre zamestnancov na ubytovanie v sieti Vienna House v našich hoteloch
• 13-ty plat, mesačné odmeny
• Deň dovolenky navyše v mesiaci kedy máš narodeniny
• istota práce aj mzdy aj napriek aktuálnej situácii v hotelierstve
• Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Zmenový kuchár:
pracovná doba:
-od 10:00 - do 22:00 krátky /dlhý týždeň (12 hodín)
-prípadne podľa dohody

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš profesný životopis na [email protected]
Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou, no ak si veľmi šikovní absolventom odboru kuchár bez praxe, ale máš to v sebe, radi ťa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zodpovednosť
-flexibilita
-odolnosť voči stresu
-schopnosť vychádzať v kolektíve

Spoločnosť Vienna House Easy by Wyndham Bratislava momentálne patrí pod veľkú sieť hotelov HRG. Hotely rodiny Vienna House by Wyndham môžete nájsť v 7 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Rumunsko, Nemecko, Švajčiarsko a Slovensko.
ID: 3351523  Megjelentetés dátuma: 8.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac