Asistent audítora - Piešťany

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
možný nástup ihneď
od 1.300,-€ btt., v závislosti od skúseností a seniority kandidáta/kandidátky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výkon auditu v súlade s medzinárodnými audítorskými štandardmi (ISA)
  • účasť na predbežných a finálnych auditoch v národných a nadnárodných spoločnostiach zostavujúcich účtovnú závierku v súlade so slovenskými účtovnými postupmi, IFRS, prípadne podľa iných skupinových pravidiel
  • spoluúčasť na inováciách v rámci danej oblasti
  • finančné analýzy podľa požiadaviek klienta

  • možnosť odborného aj kariérneho rastu
  • podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov
  • motivačný odmeňovací a benefitný systém
  • flexibilná pracovná doba
  • pravidelné jazykové vzdelávanie na pracovisku
  • rôzne formy podpory športových aktivít

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • min. 2 ročná prax v audite, resp. iná adekvátna ekonomická prax
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • schopnosť riešiť problémy, tímový hráč

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 3759901  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.300,-€ btt., v závislosti od skúseností a seniority kandidáta/kandidátky