Projektový manažér

VEXCOLT CENTRAL EUROPE, k.s.

Miesto práce
Elektrárenská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacmin. 1500,- brutto + koncoročná odmena v závislosti od hospodárenia firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie cenových ponúk a rozpočtov
- zostavovanie plánov výroby a realizácie
- riadenie projektov a vývoja
- komunikácia a jednanie so zákazníkmi a dodávateľmi
- sledovanie nákladov, efektívnosti projektov
- kontrola termínov a kvality realizovaných prác
- priebežné vyhodnocovanie projektov

- koncoročná odmena v závislosti od hospodárenia firmy
- finančné príspevky pri výnimočných udalostiach
- služobný automobil, mobilný telefón
- možnosť odborného vzdelávania
- dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí / 3 dni do roka sick days
- flexibilný pracovný čas / po vzájomnej dohode home office
- Employee Assistance Program – možnosť využiť poradenstvo pri pracovných, osobných, právnych problémoch
- možnosť odkúpenia firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- výborný pracovný tím
- teambuildingové akcie

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technická zdatnosť, dobré organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita

VEXCOLT CENTRAL EUROPE, k.s. je mladá dynamická firma, ktorá podniká na slovenskom trhu od roku 2006. Počas svojej činnosti už niekoľkokrát rozšírila okruh svojej pôsobnosti, ktorý v súčasnosti zahŕňa:
- komplexnú realizáciu stavieb v pozemnom staviteľstve
- vývoj, výrobu a odbornú montáž objektových dilatačných profilov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1972820  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacmin. 1500,- brutto + koncoročná odmena v závislosti od hospodárenia firmy