Vedúci/-ca výroby

Frutree s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
1 500 EUR/mesiacmzda závisí od kvalifikácie a pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Planung des Produktionsprozesses auf Basis der Aufträge und Kapazitäten.
(Plánovanie výrobného procesu na základe obdržaných objednávok, vypočítavanie výrobných kapacít.)

Erstellung eines täglichen, wöchentlichen und monatlichen Produktionsplans.
(Vypracovávanie denných, týždenných a mesačných plánov výroby.)

Anpassung der Produktionspläne in Abhängigkeit von Materialverfügbarkeit und Kapazitäten.
(Upravovanie plánov výroby na základe stavu materiálových zásob a výrobných kapacít.)

Gewährleistung eines reibungslosen Produktionsprozesses
(Zabezpečovanie plynulého chodu výrobného procesu.)

Überwachung des Produktionsprozesses hinsichtlich der Planungseinhaltung.
(Sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby.)

Mitarbeit bei der Erarbeitung von Maßnahmen zur Verbesserung des Produktionsprozesses.
(Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie výrobného procesu.)

Analyse von Produktionsausfallzeiten und Engpässen.
(Analyzovanie výrobných prestojov a kritických miest v procese plánovania.)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné schopnosti, logické myslenie,
- pracovitosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť,
- tímový hráč, komunikačné zručnosti,
- flexibilita, odolnosť voči stresu,
- schopnosť plniť úlohy v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
- prax v potravinárskom priemysle výhodou,
- výhodou znalosť Microsoft Dynamics NAVISION

Balíme a zušľachťujeme sušené ovocie, jadrá orechov a orechy v škrupine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3930636  Megjelentetés dátuma: 29.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac