Údržbár strojov a zariadení v potravinárskom priemysle

Frutree s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
700 EUR/mesiacMzda závisí od kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností. Po splnení stanovených úloh sú vyplácané mesačné prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava strojov a zariadení v potravinárskom priemysle,
- inštalácia, montáž a demontáž strojov a zariadení,
- pravidelná údržba a preventívna kontrola strojov a zariadení,
- administratívne práce spojené s údržbou strojov a zariadení a predpismi HCCP.

- prevažuje práca na jednu smenu
- bezplatná doprava z Trnavy

Ďakujeme za zaslanie životopisu, oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zdravotne spôsobilý pracovať v potravinárskom priemysle.

Balíme a zušľachťujeme sušené ovocie, jadrá orechov a orechy v škrupine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3751240  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac