Veterinárny lekár/ka

VetLINE, s. r. o.

Miesto práce
Vrakunská 45, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veterinárny lekár

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárny lekár

VetLINE, s.r.o. veterinárna nemocnica s 24/7 prevádzkou v centre Bratislavy a s ambulanciou v mestskej časti Vrakuňa. Hospitalizácia, kompletná laboratórna diagnostika, digit. RTG, CT, moderné USG, endoskop, komplet kardio, operácie mäkké a tvrdé tkanivá. Cieľom nemocnice VetLINE je poskytovať komplexnú zdravotnú starostlivosť. Disponujeme najmodernejším diagnostickým vybavením, ktorým je pacientovi presne a včas stanovená diagnóza. Kompletné diagnostické, laboratórne vybavenie, konzervatívna a chirurgická terapia, pohotovosť, traumatológia a plánovaná chirurgia, onkológia, interná medicína, oftalmológia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2739083  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-1000