Samostatný účtovník/čka

VESCON Automation s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2020 resp. dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000€ (úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za kompletné vedenie účtovníctva a účtovanie účtovných záznamov v súlade s účtovnou metodikou, účtovnými osnovami a súvisiacimi pravidlami a predpismi,
- spracováva účtovné doklady a účtovné záznamy, pokladničné doklady, interné doklady, bankové výpisy, a vedie hlavnú knihu a ostatné účtovné knihy, likviduje dodávateľské faktúry, eviduje pravidelné platby, spracováva výkazy DPH, súhrnný výkaz, účtovnú závierku, pokladňu a majetok,
- zodpovedá za zabezpečenie účtovných postupov a systémov všeobecného účtovníctva firmy,
- pripravuje údaje a informácie pre štatistické prehľady,
- spracováva štatistické výkazy,
- sleduje zmeny v daňovej legislatíve a zúčastňuje sa spracovania legislatívy pre potreby firmy,
- pripravuje podklady pre daňové priznania,
- spolupracuje pri príprave finančného auditu,
- komunikácia z materskou spoločnosťou v Nemecko.

Príspevok na III. pilier DDS
Multisport
Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky
Odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

5

Ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka na pokročilej úrovni nevyhnutné.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa automatizáciou výrobných procesov, vývojom a výrobou technologických zariadení v rôznych priemyselných oblastiach so zameraním hlavne na automobilový priemysel. Sme súčasťou nadnárodnej skupiny Vescon Group a na Slovensku pôsobíme od roku 2001 a robíme projekty doma aj v zahraničí pre veľké automobilové firmy (Slovensko, Nemecko, Čechy, Maďarsko, atď.).

Svojim zákazníkom poskytujeme komplexné dodávky riešení v oblasti automatizácie, robotiky, vývoja a výroby strojov a technologických zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3865356  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac