Technológ/Realizačný manažér

VESCON Automation s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 900€ (úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch so špičkovými technológiami.

- Vypracovanie technologických postupov
- Príprava podkladov na vypracovanie cenových ponúk, cenotvorba
- Konzultácie so zákazníkom pri vypracovaní zadania a spracovanie podkladov k cenovej ponuke po technickej stránke
- Preskúmanie požiadavky zákazníka pre vyrábané diely
- Vyhľadávanie vhodných dodávateľov na materiál a služby obsiahnuté v cenovej ponuke, kooperácií pre potreby výroby
- Koordinácia jednotlivých častí projektov, dohľad pri kompletizácii zariadení, v dielni, pri montáži,.. uvádzanie zariadení do prevádzky
- Starostlivosť o technickú dokumentáciu – implementácia noriem, predpisov v oblasti technickej prípravy
- Vyhotovenie dokumentácie skutočného stavu
- Spolupráca s ostatnými oddelenia, hlavne konštrukcia, nákup, výroba,...
- Dodržiavanie dielčích a konečných termínov na pridelených projektoch

Pozícia je vhodná pre absolventa. Potrebná odborná znalosť.

- práca na rôznorodých projektoch
- školenia odborné a školenia na osobnostný rozvoj

Prosíme o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu. Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci požiadavky na pozíciu. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výrobné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovné nasadenie
- samostatnosť
- prax v automobilovom priemysle výhodou

Sme spoločnosť zaoberajúca sa automatizáciou výrobných procesov, vývojom a výrobou technologických zariadení v rôznych priemyselných oblastiach so zameraním hlavne na automobilový priemysel. Sme súčasťou nadnárodnej skupiny Vescon Group a na Slovensku pôsobíme od roku 2001 a robíme projekty doma aj v zahraničí pre veľké automobilové firmy (Slovensko, Nemecko, Čechy, Maďarsko, atď.).

Svojim zákazníkom poskytujeme komplexné dodávky riešení v oblasti automatizácie, robotiky, vývoja a výroby strojov a technologických zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3467173  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€ (úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + 13.plat