Obchodný zástupca v regióne Trenčín a Žilina

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne oslovovanie nových zákazníkov v rámci Trenčianskeho a Žilinského regiónu
• Prezentácia vendingových zariadení a produktov spoločnosti
• Vedenie obchodných stretnutí a vytváranie obchodných ponúk
• Zodpovednosť za kompletnú realizáciu projektov u zákazníka
• Starostlivosť o stálych zákazníkov
• Podieľanie sa na marketingových aktivitách spoločnosti
• Pravidelné reportovanie

• Zázemie silnej firmy – jednotky na trhu vendingu na Slovenku a v Českej republike
• Priateľský kolektív, ktorý je ochotný vždy pomôcť
• Motivujúce finančné ohodnotenie (odmena za každé umiestené zariadenie)
• Potenciál kariérneho rastu
• Zaškolenie, pravidelné konzultácie a podpora nadriadeného
• Pravidelné firemné podujatia
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z domu
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely

Vzhľadom na množstvo kandidátov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosť s prácou na pozícii obchodný zástupca
• Proaktivita a samostatnosť
• Komunikačné a prezentačné zručnosti
• Chuť učiť sa novým veciam
• MS Office - užívateľská úroveň
• Preferujeme kandidátov s bydliskom v blízkom okolí Trenčína, prípadne Žiliny

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3619136  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 1200 Eur